Volně prodejné léky ACC sirup pro děti 20 mg / ml por sir 1 x 100 ml / 2000 mg

Acc-sirup-pro-deti-KHL.jpg
Lék k vnitřnímu užití,rychlé řešení na kašel pro děti od 2 let.Snadné dávkování,třešňová příchuť.Obsahuje acetylcystein 20mg/ml.
Běžná cena
99 Kč
Ušetříte
- 30 Kč
69 Kč
Naše cena (s DPH)
Příznaky
Chřipka, Kašel, Nachlazení, Virózy, Zahlenění, Zánět průdušek
Kód výrobku
60000009
Zboží odešleme
Zítra 20.10.2017
Skladem
Doprava od 49 Kč Ceník dopravy >>>
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Popis produktu
  • Příbalový leták
  • Další informace
  • Dotazy

Podrobný popis výrobku ACC SIRUP PRO DĚTI 20 MG/ML POR SIR 1X100ML/2000MG

ACC sirup pro děti 100 ml

Použití:

ACC je mukolytikum. Účinná látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím snižuje jeho vazkost a usnadňuje vykašlávání.

Přípravek se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem.

  • Bez porady s lékařem se přípravek užívá u akutních onemocnění dýchacích cest, jako jsou chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice.
  • Na doporučení lékaře, který určí i dávkování a délku léčby, se přípravek užívá též u chronických zánětů dýchacích cest a dalších onemocnění dýchacích cest, dále k léčbě předoperačních a pooperačních stavů spojených s větší tvorbou vazkého hlenu v dýchacích cestách, při léčbě zánětu hrtanu, léčbě akutního i chronického zánětu vedlejších nosních dutin a zánětu středního ucha s výpotkem.

Jak se přípravek užívá ACC Long, ACC 100 NEO, ACC 200 NEO:  šumivá tableta se užívá po jídle, rozpuštěná v 1/2 sklenice vody. Roztok se užívá brzy po rozpuštění tablety, a to nejpozději do 2 hodin po rozpuštění tablety.

ACC Long Hot Drink 600mg: Rozpusťte ACC Long Hot Drink 600 mg ve sklenici teplé vody (max. 60 °C) a vypijte po jídle co nejteplejší.

ACC 200: tobolky se užívají po jídle, nerozkousané a zapíjejí se trochou tekutiny.

ACC Sirup pro děti 20 mg/ml: užívá se po jídle buď za použití dávkovací stříkačky anebo odměrky přiložené k balení.

 Děti 2-5 letDěti 6-14 letDospělí a děti od 14 let
ACC® Long     1x denně 1 tabletu
ACC® Long Hot Drink 600mg     1x denně 1 tabletu
ACC® 200   2x denně 1 tobolku 3x denně 1 tobolku
ACC® 100 NEO 2–3x denně 1 tabletu* 2x denně 2 tablety nebo 3x denně 1 tabletu  
ACC® 200 NEO 2–3x denně 1/2 tablety 2x denně 1 tabletu  
ACC® Sirup pro děti 20 mg/ml 5 ml roztoku 2–3x denně 5 ml roztoku 3–4x denně  

 

 

 

 

 

 

  

*dětem do 3 let by měl být podáván pouze na doporučení lékaře 

ACC LONGACC Long Hot Drink 600mg není určen pro pacienty mladší 14 let.

ACC 200  není určen pro pacienty mladší 6 let. ACC Sirup pro děti 20 mg/ml: Děti < 2 roky: pouze na doporučení lékaře. Děti < 1 rok: jenom ve vitálních indikacích a za nejpřísnějšího lékařského dohledu. O dávkování acetylcysteinu novorozencům nejsou k dispozici významné údaje, proto se užití přípravku u novorozenců nedoporučuje. ACC 100 NEO: Děti < 1 rok: je možno podávat pouze je-li to nezbytné a pod přímým lékařským dohledem. ACC 200 NEO: Děti < 2 roky: nesmí se podávat, obsah léčivé látky je příliš vysoký.

Složení Léčivou látkou je acetylcystein. 600mg v 1 šumivé tabletě ACC Long, 600mg v 1 sáčku s práškem pro perorální roztok ACC Long Hot Drink 600mg, 200mg v tvrdých tobolkách ACC 200, 200mg v 1 šumivé tabletě ACC 200 NEO, 100mg v 1 šumivé tabletě ACC 100 NEO, 200mg acetylcysteinu v 10 ml v sirupu ACC Sirup pro děti 20 mg/ml.

Čtěte pozorně příbalový leták.

Další informace o ACC SIRUP PRO DĚTI 20 MG/ML POR SIR 1X100ML/2000MG

Výrobce:SALUTAS
Značka:ACC
Kód výrobku:60000009
Kód EAN:4030855494675
Kód SUKL:181090
Kód PDK:2987841

Diskuze k výrobku ACC SIRUP PRO DĚTI 20 MG/ML POR SIR 1X100ML/2000MG

Dotaz na produkt
Vložením a odesláním dotazu souhlasíte s jeho případným zveřejněním.
Dotaz bude samozřejmě zveřejněn anonymně (bez vašeho jména a emailu).
Pokud se zveřejněním nesouhlasíte, napište přímo do textu - NESOUHLASÍM SE ZVEŘEJNĚNÍM.
 
Vaše osobní data (jméno a email) považujeme za přísně důvěrná a zaručujeme Vám, že nebudou předána dalším osobám ani právním subjektům.
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Váš lékárník
Související produkty
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací najdete zde.