Volně prodejné léky Apo-Cetirizin 10 mg tbl flm 10

Apo-cetirizin-10-tbl-KHL
Léčivou látkou přípravku APO-CETIRIZIN je cetirizin-dihydrochlorid. APO-CETIRIZIN je přípravek proti alergiím.
Od 23. 5. 2018 je možno objednané zboží vyzvednout pouze na našich pobočkách

Běžná cena
69 Kč
Ušetříte
- 14 Kč
55 Kč
Naše cena (s DPH)
Doprava zdarma
Kód výrobku
60015343
Skladem
Osobní odběr zdarma
Osobní odběr zdarma
  • Popis produktu
  • Příbalový leták
  • Další informace
  • Dotazy

Podrobný popis výrobku APO-CETIRIZIN 10MG TBL FLM 10

APO-CETIRIZIN 10 mg tbl. 10

 
Použití:
 
Léčivou látkou přípravku APO-CETIRIZIN je cetirizin-dihydrochlorid. APO-CETIRIZIN je přípravek proti alergiím.
 
APO-CETIRIZIN se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá ke
  • zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy,
  • zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie).
 
Složení:
 
Co APO-CETIRIZIN obsahuje - Léčivou látkou je cetirizini dihydrochloridum. - Pomocnými látkami v přípravku jsou: mikrokrystalická celulóza, monohydrát laktózy, krospovidon, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, hypromelóza, makrogolstearát, propylenglykol, oxid titaničitý (E171).
 
Dávkování:
 
Vždy užívejte tento přípravek přesně podle pokynů svého lékaře. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
 
U většiny pacientů dojde k potlačení projevů 2 hodiny po užití tablety a účinek přetrvává 24 hodin.
 
Užívání přípravku
 
Dospělí a dospívající od 12 let: Doporučená dávka je 1 tableta jednou denně. Při výskytu ospalosti je možno tabletu podávat večer.
 
Použití u dětí
 
Děti ve věku od 6 do 12 let: 5 mg (1/2 tablety) dvakrát denně.
 
 
Před užitím čtěte pečlivě příbalovou informaci.
 

Další informace o APO-CETIRIZIN 10MG TBL FLM 10

Značka:Apo
Kód výrobku:60015343
Kód EAN:8594158133359
Kód SUKL:114261
Kód PDK:2047232

Diskuze k výrobku APO-CETIRIZIN 10MG TBL FLM 10

Dotaz na produkt
Vložením a odesláním dotazu souhlasíte s jeho případným zveřejněním.
Dotaz bude samozřejmě zveřejněn anonymně (bez vašeho jména a emailu).
Pokud se zveřejněním nesouhlasíte, napište přímo do textu - NESOUHLASÍM SE ZVEŘEJNĚNÍM.
 
Vaše osobní data (jméno a email) považujeme za přísně důvěrná a zaručujeme Vám, že nebudou předána dalším osobám ani právním subjektům.
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Váš lékárník
Související produkty
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací najdete zde.