Volně prodejné léky APO - Ibuprofen rapid 400 mg soft capsules por cps mol 10 x 400 mg

APO-Ibuprofen-rapid-10-tbl-400-mg-KHL.jpg
K úlevě od mírné až středně silné bolesti, např. při bolesti hlavy, akutní migréně, bolestech svalů, menstruační bolesti, horečce a bolesti spojené s běžným nachlazením. Rychlý nástup účinku.
Běžná cena
57 Kč
Ušetříte
- 11 Kč
46 Kč
Naše cena (s DPH)
Příznaky
Akutní úleva od bolesti, Bolest, Menstruační potíže, Nachlazení
Kód výrobku
60001785
Skladem
Doprava od 49 Kč Ceník dopravy >>>
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Popis produktu
  • Příbalový leták
  • Další informace
  • Dotazy

Podrobný popis výrobku APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG SOFT CAPSULES POR CPS MOL 10X400MG I

APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg soft 10 kapslí

je prémiová, tekutá forma ibuprofenu v měkkých želatinových tobolkách pro ještě rychlejší úlevu pří mírných a středních bolestech. Mnozí z nás jistě znají nepříjemné AKUTNÍ záchvaty migrén, NÁRAZOVÉ bolesti hlavy a často i další NÁHLÉ bolesti různého původu. Vhodným a rychlým řešením je právě APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg soft capsules, který zajistí:

  • Snadnější vstřebatelnost ibuprofenu díky tekutému obsahu čiré želatinové tobolky bez obsahu barviv
  • Rychlou úlevu především při akutních záchvatech migrény, bolestech hlavy, horečce
  • Příjemné a pohodlné dávkování, díky balení v blistrech.
 
Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku.
 
Dávkování:
 

Doporučená dávka u dospělých a mladistvých s hmotností nad 40 kg (od 12 let) je: 1 tobolka (400 mg ibuprofenu) až 3x denně dle potřeby. Užívejte pouze dávku nutnou k dosažení úlevy od příznaků onemocnění a dodržujte odstup nejméně 6 hodin mezi jednotlivými dávkami.

Neužívejte více než tři tobolky (1200 mg ibuprofenu) během 24 hodin.

 
Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.
Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.
  • Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.
  • Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.
  • Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.
  • Dospělí: Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 4 dnů v případě bolesti a do 3 dnů v případě horečky a migrény, musíte se poradit s lékařem.
  • Dospívající (12–18 let): Pokud se příznaky dospívajícího zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem.
 

Další informace o APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG SOFT CAPSULES POR CPS MOL 10X400MG I

Výrobce:APOTEX
Značka:Apo
Charakteristika:Léčivý přípravek
Kód výrobku:60001785
Kód EAN:8594158133380
Kód SUKL:170267
Kód PDK:2669266
Farmakoterapeutická skupina:Protizánětlivá a protirevmatická léčiva (ATC: M01AE01)

Diskuze k výrobku APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG SOFT CAPSULES POR CPS MOL 10X400MG I

Dotaz na produkt
Vložením a odesláním dotazu souhlasíte s jeho případným zveřejněním.
Dotaz bude samozřejmě zveřejněn anonymně (bez vašeho jména a emailu).
Pokud se zveřejněním nesouhlasíte, napište přímo do textu - NESOUHLASÍM SE ZVEŘEJNĚNÍM.
 
Vaše osobní data (jméno a email) považujeme za přísně důvěrná a zaručujeme Vám, že nebudou předána dalším osobám ani právním subjektům.
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Váš lékárník
Související produkty
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací najdete zde.