Volně prodejné léky ASPIRIN C FORTE ŠUMIVÉ TABLETY TBL EFF 10X800MG/480MG

Aspirin-forte-KHL
Aspirin C Forte šumivé tablety účinně ulevují od horečky a bolestí doprovázejících nachlazení. Kromě kyseliny acetylsalicylové obsahují také kyselinu askorbovou, známou jako vitamin C. Ten posiluje obranyschopnost organismu a jeho přítomnost tak může přispět k uzdravení. Díky formě šumivých tablet lze Aspirin C Forte šumivé tablety užívat velmi snadno.
Aspirin C Forte šumivé tablety obsahuje 800 mg kyseliny acetylsalicylové a 480 mg kyseliny askorbové v jedné tabletě.
Od 23. 5. 2018 je možno objednané zboží vyzvednout pouze na našich pobočkách

Běžná cena
182 Kč
Ušetříte
- 37 Kč
145 Kč
Naše cena (s DPH)
Doprava zdarma
Příznaky
Bolest, Chřipka, Nachlazení, Virózy, Zahlenění
Kód výrobku
60012814
Skladem
Osobní odběr zdarma
Osobní odběr zdarma
  • Popis produktu
  • Příbalový leták
  • Další informace
  • Dotazy

Podrobný popis výrobku ASPIRIN C FORTE ŠUMIVÉ TABLETY TBL EFF 10X800MG/480MG

ASPIRIN C FORTE ŠUMIVÉ TABLETY TBL EFF 10X800MG/480MG

  • Úleva od bolesti při nachlazení a chřipce
  • Mírné až střední bolesti
  • Horečka
Přípravek ASPIRIN C Forte šumivé tablety obsahuje: kyselinu acetylsalicylovou, která zmírňuje bolest a snižuje horečku kyselinu askorbovou, také známou jako vitamin C.
 
Přípravek ASPIRIN C Forte šumivé tablety se používá: k úlevě od příznaků mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, bolest zubů a menstruační bolesti k úlevě od příznaků bolesti a horečky při běžném nachlazení nebo příznacích podobných chřipce. Přípravek ASPIRIN C Forte šumivé tablety je určen pro dospělé a dospívající starší 12 let.
 
Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
 
Dávkování Pro perorální užití:
 
Šumivou tabletu je před užitím nutné rozpustit ve sklenici vody.
Šumivá tableta se nemá užívat na lačný žaludek, aby se omezilo podráždění žaludku.
 
Doporučená dávka přípravku je: Dospělí
 
Jednorázová dávka: 1 šumivá tableta
V případě potřeby lze jednorázovou dávku opakovat každých 4–8 hodin.
Maximální denní dávka: 3 šumivé tablety
 
Použití u dětí a dospívajících Dospívající: 12 let a starší Má se užít co nejnižší účinná dávka. Dávka závisí na hmotnosti dospívajícího.
 
Tento přípravek má být užíván jen u dospívajících s tělesnou hmotností vyšší než 53 kg. Odkaz na věk je pouze pro informační účely. Doporučená jednotlivá dávka pokud je to vhodné je 1 šumivá tableta (800 mg kyseliny acetylsalicylové/480 mg kyseliny askorbové). Celková denní dávka nesmí přesáhnout 3 tablety. Síla dávky přípravku ASPIRIN C Forte šumivé tablety (800 mg kyseliny acetylsalicylové/480 mg kyseliny askorbové) nemusí být vhodná pro léčbu dospívajících. Pro tuto věkovou skupinu jsou k dispozici jiné přípravky, které mají nižší obsah kyseliny acetylsalicylové.
 
Děti mladší než 12 let Přípravek ASPIRIN C Forte šumivé tablety nemá být podáván dětem mladším 12 let.
 
 
 
Čtěte pečlivě příbalovou informaci!

Další informace o ASPIRIN C FORTE ŠUMIVÉ TABLETY TBL EFF 10X800MG/480MG

Výrobce:BAYER
Značka:Aspirin
Kód výrobku:60012814
Kód EAN:8590322002919
Kód SUKL:205473
Kód PDK:3125664

Diskuze k výrobku ASPIRIN C FORTE ŠUMIVÉ TABLETY TBL EFF 10X800MG/480MG

Dotaz na produkt
Vložením a odesláním dotazu souhlasíte s jeho případným zveřejněním.
Dotaz bude samozřejmě zveřejněn anonymně (bez vašeho jména a emailu).
Pokud se zveřejněním nesouhlasíte, napište přímo do textu - NESOUHLASÍM SE ZVEŘEJNĚNÍM.
 
Vaše osobní data (jméno a email) považujeme za přísně důvěrná a zaručujeme Vám, že nebudou předána dalším osobám ani právním subjektům.
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Váš lékárník
Související produkty
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací najdete zde.