Volně prodejné léky DINAREX 1,5MG/ML POR SOL 1X200ML I

Dinarex-sirup-KHL
Dinarex je lék, který se používá k úlevě od suchého, dráždivého kašle. Tekutina obsahuje léčivou látku dextromethorfan-hydrobromid, což je antitusikum pomáhající zastavit kašel. Přípravek je určen pro dospělé a dospívající ve věku 12 let a starší.
Od 23. 5. 2018 je možno objednané zboží vyzvednout pouze na našich pobočkách

Běžná cena
147 Kč
Ušetříte
- 59 Kč
88 Kč
Naše cena (s DPH)
Doprava zdarma
Příznaky
Chřipka, Kašel, Nachlazení, Virózy, Zahlenění
Kód výrobku
60019740
Skladem
Osobní odběr zdarma
Osobní odběr zdarma
  • Popis produktu
  • Příbalový leták
  • Další informace
  • Dotazy

Podrobný popis výrobku DINAREX 1,5MG/ML POR SOL 1X200ML I

DINAREX 1,5MG/ML POR SOL 1X200ML I

 
Použití:
 
Dinarex je lék, který se používá k úlevě od suchého, dráždivého kašle.
 
Tekutina obsahuje léčivou látku dextromethorfan-hydrobromid, což je antitusikum pomáhající zastavit kašel.
 
Přípravek je určen pro dospělé a dospívající ve věku 12 let a starší. Pokud se do 3–5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.
 
Složení:
 
• Léčivou látkou je dextromethorphani hydrobromidum. Jeden ml sirupu obsahuje dextromethorphani hydrobromidum 1,5 mg. 5/5
 
• Pomocnými látkami jsou: dihydrát sodné soli sacharinu (E954), natrium-benzoát (E211), sacharóza, tekutá glukóza usušená rozprášením, nekrystalizující sorbitol 70% (E420), glycerol, bezvodý ethanol, levomenthol, bezvodá kyselina citronová, karamelové aroma (obsahuje propylenglykol, benzylalkohol), broskvové aroma (obsahuje propylenglykol, dihydrát natriumcitrátu, benzylalkohol, limonen), čištěná voda.
 
Dávkování a způsob užití:
 
Vždy užívejte tento přípravek přesně podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.
 
Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
 
Níže je uvedeno kolik léku máte užívat.
 
• Pouze pro perorální použití.
• Neužívejte více než určené dávky podle pokynů níže.
• Neužívejte více než 4 dávky během 24 hodin.
• Maximální délka léčby bez porady s lékařem je jeden týden.
• Pokud příznaky přetrvávají nebo se po 3–5 dnech zhoršují, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
 
Doporučené dávky jsou:
 
Dospělí 10 ml sirupu (15 mg dextromethorfanu) 4krát denně.
 
K odměření dávky použijte přiloženou odměrku nebo odměrnou lžičku.
 
Použití u dětí a dospívajících:
 
Dospívající ve věku 12 let a starší: stejné dávkování jako u dospělých.
 
Děti ve věku do 12 let: Dinarex není určen pro děti ve věku do 12 let.
 
Starší pacienti (nad 65 let)
 
Stejné dávkování jako u dospělých.
 
 
Před použitím čtěte pečlivě příbalovou informaci.


Další informace o DINAREX 1,5MG/ML POR SOL 1X200ML I

Výrobce:Medochemie
Kód výrobku:60019740
Kód EAN:5290931015999
Kód SUKL:211176
Kód PDK:3519445

Diskuze k výrobku DINAREX 1,5MG/ML POR SOL 1X200ML I

Dotaz na produkt
Vložením a odesláním dotazu souhlasíte s jeho případným zveřejněním.
Dotaz bude samozřejmě zveřejněn anonymně (bez vašeho jména a emailu).
Pokud se zveřejněním nesouhlasíte, napište přímo do textu - NESOUHLASÍM SE ZVEŘEJNĚNÍM.
 
Vaše osobní data (jméno a email) považujeme za přísně důvěrná a zaručujeme Vám, že nebudou předána dalším osobám ani právním subjektům.
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Váš lékárník
Související produkty
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací najdete zde.