Volně prodejné léky Ibuprofen AL 400 por tbl flm 30 x 400 mg

Ibuprofen-AL-400-30-tbl-KHL
Ibuprofen AL 400 je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti (nesteroidní protizánětlivý/analgetický léčivý přípravek).
Od 23. 5. 2018 je možno objednané zboží vyzvednout pouze na našich pobočkách

Běžná cena
52 Kč
Ušetříte
- 7 Kč
45 Kč
Naše cena (s DPH)
Doprava zdarma
Příznaky
Akutní úleva od bolesti, Bolest, Chřipka, Klouby, Migréna, Nachlazení, Virózy
Kód výrobku
60005707
Skladem
Osobní odběr zdarma
Osobní odběr zdarma
  • Popis produktu
  • Příbalový leták
  • Další informace
  • Dotazy

Podrobný popis výrobku IBUPROFEN AL 400 POR TBL FLM 30X400MG

Ibuprofen AL 400 por tbl flm 30 x 400 mg

Složení:

Ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě
 
Indikační skupina:
 
Nesteroidní antirevmatikum:
 
Použití:
 
Ibuprofen AL 400 je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti (nesteroidní protizánětlivý/analgetický léčivý přípravek).
 
Symptomatická léčba bolesti a zánětu při akutní artritidě včetně záchvatů dny, chronické artritidě, obzvláště revmatoidní artritidě, ankylozující spondylitidě (Bechtěrevova choroba) a jiných seronegativních spondylartritidách, degenerativních onemocněních kloubů včetně kloubů páteře (osteoartróza, spondylartróza), revmatismu měkkých tkání a poraněních měkkých tkání (např. kontuze, distorze). Ibuprofen Al 400 je rovněž indikován k tlumení mírné až středně silné bolesti jako je bolest hlavy včetně migrény, bolest zad, zubů, pooperační bolest, bolestivá menstruace, bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a symptomatické léčbě horečky
 
Dávkování:
 
Dospělí adospívající od 12let (s hmotností od 40 kg): Obvyklá denní dávka užívaná k léčbě bolesti nebo horečky je 1 potahovaná tableta přípravku Ibuprofen AL 400 jako jednorázová dávka nebo až třikrát denně s odstupem 4-6 hodin mezi jednotlivými dávkami. U revmatických onemocnění se denní dávka obvykle pohybuje od 1200-1600 mg, přesnou dávku však vždy určí lékař, který ji může zvýšit až do 2400 mg, rozdělených do několika dávek. Dávka 2400 mg denně by neměla být překročena.
U starších pacientů (nad 65 let) není nutná úprava dávkování. Výskyt nežádoucích účinků může být snížen podáváním nejnižší účinné dávky po nejkratší dobu nutnou ke zlepšení příznaků. Potahované tablety se polykají celé, zapijí se dostatečným množstvím tekutiny. Ibuprofen AL 400 není určen dětem do 12 let věku. Při užívání přípravku bez porady s lékařem je maximální denní dávka omezena na 1200 mg (3 tablety) na den. Tato dávka nesmí být bez doporučení lékaře překročena.
 
 
Dospělí:
Pokud horečka neustupuje do 3 dnů a bolest do 5 dnů nebo se vyskytnou jakékoliv neobvyklé reakce, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní.
 
Dospívající (12-18 let):
Pokud je u dospívajících nutné podávat tento léčivý přípravek v případě bolesti nebo horečky déle než 3 dny nebo pokud se zhorší příznaky onemocnění, je třeba vyhledat lékaře. Délku terapie při léčení revmatických onemocnění určí Váš ošetřující lékař. Revmatická onemocnění mohou vyžadovat delší dobu podávání přípravku Ibuprofen AL 400.
 

Před užitím čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Další informace o IBUPROFEN AL 400 POR TBL FLM 30X400MG

Kód výrobku:60005707
Kód EAN:4024773022195
Kód SUKL:32018
Kód PDK:4024773022195

Diskuze k výrobku IBUPROFEN AL 400 POR TBL FLM 30X400MG

Dotaz na produkt
Vložením a odesláním dotazu souhlasíte s jeho případným zveřejněním.
Dotaz bude samozřejmě zveřejněn anonymně (bez vašeho jména a emailu).
Pokud se zveřejněním nesouhlasíte, napište přímo do textu - NESOUHLASÍM SE ZVEŘEJNĚNÍM.
 
Vaše osobní data (jméno a email) považujeme za přísně důvěrná a zaručujeme Vám, že nebudou předána dalším osobám ani právním subjektům.
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Váš lékárník
Související produkty
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací najdete zde.