Volně prodejné léky IBUPROFEN APOTEX 100MG/5ML POR SUS 1X150ML

ibuprofen_apotex_deti_KHL
Perorální suspenze IBUPROFEN APOTEX s příchutí jahody se využívá k symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti zubů či hlavy u dětí. Dále je vhodná i ke snížení zvýšené teploty nebo horečky u kojenců od 5 kg hmotnosti. Obsahuje léčivou složku ibuprofen. 
Od 23. 5. 2018 je možno objednané zboží vyzvednout pouze na našich pobočkách

Běžná cena
128 Kč
Ušetříte
- 36 Kč
92 Kč
Naše cena (s DPH)
Doprava zdarma
Příznaky
Akutní úleva od bolesti, Bolest, Chřipka, Klouby, Migréna, Nachlazení, Virózy
Kód výrobku
60020347
Skladem
Osobní odběr zdarma
Osobní odběr zdarma
  • Popis produktu
  • Příbalový leták
  • Další informace
  • Dotazy

Podrobný popis výrobku IBUPROFEN APOTEX 100MG/5ML POR SUS 1X150ML

IBUPROFEN APOTEX 100MG/5ML POR SUS 1X150ML

 
  • pro léčbu bolesti a horečky u dětí
  • pro krátkodobou léčbu mírné a střední bolest (jako je bolest zubů a hlavy) 
 Součátí balení je perorální injekční dávkovací aplikátor, pro přesné dávkování.


Složení:
 
Léčivou látkou je ibuprofen. 1 ml perorální suspenze obsahuje 20 mg ibuprofenu.
 
Dalšími složkami jsou: Natrium-benzoát (E211), kyselina citronová, natrium citrát, sodná sůl sacharinu, chlorid sodný, hypromelosa, xanthanová klovatina, roztok maltitolu, glycerol (E422), jahodové aroma v prášku (přírodní aromatické látky, kukuřičný maltodextrin, triethyl-citrát (E-1505), propylenglykol (E-1520) a benzylalkohol), čištěná voda.
 
Dávkování:
 
Doporučená dávka přípravku je: pokud není předepsáno jinak vaším lékařem, je doporučená dávka přípravku Ibuprofen Apotex 100 mg/5 ml perorální suspenze následující:
 
Tělesná hmotnost (věk) Jedna dávka Celková denní dávka
 
5 kg - 6 kg (kojenci ve věku 6 - 8 měsíců) 50 mg ibuprofenu (odpovídá 2,5 ml suspenze) 150 mg ibuprofenu (odpovídá 7,5 ml suspenze)
 
7 kg – 9 kg (kojenci ve věku 9 - 11 měsíců) 50 mg ibuprofenu (odpovídá 2,5 ml suspenze) 200 mg ibuprofenu (odpovídá 10 ml suspenze)
 
10 kg – 15 kg (kojenci/děti ve věku 1 – 3 roky) 100 mg ibuprofenu (odpovídá 5 ml suspenze) 300 mg ibuprofenu (odpovídá 15 ml suspenze)
 
16 kg – 19 kg (děti ve věku 4 až 5 let) 150 mg ibuprofenu (odpovídá 7,5 ml suspenze) 450 mg ibuprofenu (odpovídá 22,5 ml suspenze)
 
20 kg – 29 kg (děti ve věku 6 až 9 let) 200 mg ibuprofenu (odpovídá 10 ml suspenze) 600 mg ibuprofenu (odpovídá 30 ml suspenze)
 
30 kg - 39 kg (děti ve věku 10 až 11 let) 200 mg ibuprofenu (odpovídá 10 ml suspenze) 800 mg ibuprofenu (odpovídá 40 ml suspenze)
 
Před použitím čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Další informace o IBUPROFEN APOTEX 100MG/5ML POR SUS 1X150ML

Výrobce:APOTEX
Kód výrobku:60020347
Kód EAN:8594158134905
Kód SUKL:208427
Kód PDK:3327260

Diskuze k výrobku IBUPROFEN APOTEX 100MG/5ML POR SUS 1X150ML

Dotaz na produkt
Vložením a odesláním dotazu souhlasíte s jeho případným zveřejněním.
Dotaz bude samozřejmě zveřejněn anonymně (bez vašeho jména a emailu).
Pokud se zveřejněním nesouhlasíte, napište přímo do textu - NESOUHLASÍM SE ZVEŘEJNĚNÍM.
 
Vaše osobní data (jméno a email) považujeme za přísně důvěrná a zaručujeme Vám, že nebudou předána dalším osobám ani právním subjektům.
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Váš lékárník
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací najdete zde.