Volně prodejné léky PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ ECHINACEA A ŠÍPKY 500 mg 12 sáčků

Paralen-Grip-Echinacea-12-sáčků--KHL
Horký nápoj PARALEN GRIP ECHINACEA A ŠÍPKY je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, krku, svalů a kloubů. Uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání. Přípravek je určen pro dospělé a mladistvé od 15 let.
Od 23. 5. 2018 je možno objednané zboží vyzvednout pouze na našich pobočkách

Běžná cena
160 Kč
Ušetříte
- 31 Kč
129 Kč
Naše cena (s DPH)
Doprava zdarma
Příznaky
Akutní úleva od bolesti, Bolest, Chřipka, Kašel, Nachlazení, Rýma, Virózy, Zahlenění
Kód výrobku
60012538
Skladem
Osobní odběr zdarma
Osobní odběr zdarma
  • Popis produktu
  • Příbalový leták
  • Další informace
  • Dotazy

Podrobný popis výrobku PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ ECHINACEA A ŠÍPKY 500 MG/ POR GRA SOL SCC 12X500MG/10MG

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ ECHINACEA A ŠÍPKY 500 MG/ POR GRA SOL SCC 12X500MG/10MG

 
Použití:
 
Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a fenylefrinu.
 
Zatímco paracetamol působí proti bolesti a horečce, fenylefrin uvolňuje dýchací cesty.
 
Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti při zánětu vedlejších nosních dutin, bolesti hlavy, bolesti v krku a bolesti svalů a kloubů.
 
Navíc pomáhá při rýmě, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tím usnadňuje dýchání.
 
Přípravek užívejte pouze tehdy, když příznaky chřipky nebo nachlazení doprovází ucpaný nos nebo zánět vedlejších nosních dutin.
 
Netrpíte-li ucpaným nosem ani zánětem vedlejších nosních dutin, měl(a) byste užívat jednosložkový přípravek obsahující pouze paracetamol.
 
Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 12 let s tělesnou hmotností větší než 33 kg.
 
Složení:
 
Léčivými látkami jsou paracetamol 500 mg a phenylephrini hydrochloridum10 mg v jednom sáčku.
  
Dalšími složkami jsou:
 
povidon 25, kyselina vinná, dihydrát natrium-citrátu, bezvodá kyselina citronová, kyselina askorbová obalená ethylcelulosou, draselná sůl acesulfamu, citronové aroma K240 (obsahuje kukuřičný maltodextrin, koncentrovanou citronovou šťávu), citronové aroma 610399E [obsahuje kukuřičný maltodextrin, modifikovaný kukuřičný škrob (E1450), butylhydroxyanisol (E320)], suchý extrakt z natě a kořene třapatky nachové (Echinacea purpurea) 6:1, šípkové aroma [obsahuje přírodní a připravované aromatické látky, kukuřičný maltodextrin, modifikovaný kukuřičný škrob, propylenglykol (E1520)], sacharóza.
 
Dávkování a způsob použití:
 
Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.
 
Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
 
Dospělí, včetně starších osob a dospívajících od 12 let:
 
Jeden sáček maximálně 4× denně rozpuštěný ve sklenici horké (nikoli vařící) vody. Podle chuti můžete přisladit medem nebo cukrem. Jednotlivé dávky se podávají vždy nejdříve po 4 hodinách. Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin.
 
Pacienti se sníženou funkcí ledvin či jater.
 
Před použitím přípravku se o úpravě dávkování poraďte s lékařem.
Po posouzení Vašeho zdravotního stavu Vám může doporučit snížení dávek nebo prodloužení dávkovacího intervalu.
Přípravek nepoužívejte bez porady s lékařem déle než 7 dnů.
Pokud obtíže po léčbě neustupují, zhoršují se nebo přetrvávají více než 3 dny, vyhledejte lékaře a poraďte se o dalším postupu.
 
 
Před použitím čtěte pečlivě příbalovou informaci.
 

Další informace o PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ ECHINACEA A ŠÍPKY 500 MG/ POR GRA SOL SCC 12X500MG/10MG

Výrobce:ZENTIVA
Značka:Paralen
Kód výrobku:60012538
Kód EAN:8594739218444
Kód SUKL:206927
Kód PDK:3269835

Diskuze k výrobku PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ ECHINACEA A ŠÍPKY 500 MG/ POR GRA SOL SCC 12X500MG/10MG

Dotaz na produkt
Vložením a odesláním dotazu souhlasíte s jeho případným zveřejněním.
Dotaz bude samozřejmě zveřejněn anonymně (bez vašeho jména a emailu).
Pokud se zveřejněním nesouhlasíte, napište přímo do textu - NESOUHLASÍM SE ZVEŘEJNĚNÍM.
 
Vaše osobní data (jméno a email) považujeme za přísně důvěrná a zaručujeme Vám, že nebudou předána dalším osobám ani právním subjektům.
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Váš lékárník
Související produkty
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací najdete zde.