Zdravotnické prostředky STREPTOkill kapky s ústním aplikátorem 25 ml

Streptokill-KHL

Přírodní kapky s výtažkem z dubu na bolavý krk i léčbu rýmy. STREPTOkill pomáhá také při infekcích a zánětech. Při aplikaci do nosu nejprve zřeďte dle návodu. Máte-li nepatřičný pocit v krku či nepříjemnou rýmu, vyzkoušejte tuto přírodní kombinaci dubu a deseti bylinek.

Od 23. 5. 2018 je možno objednané zboží vyzvednout pouze na našich pobočkách

Běžná cena
282 Kč
Ušetříte
- 31 Kč
251 Kč
Naše cena (s DPH)
Doprava zdarma
Příznaky
Bolest v krku, Chřipka, Nachlazení, Rýma, Virózy, Zahlenění
Kód výrobku
60014037
Skladem
Osobní odběr zdarma
Osobní odběr zdarma
  • Popis produktu
  • Další informace
  • Dotazy

Podrobný popis výrobku STREPTOkill 25ml kapky s ústním aplikátorem

STREPTOkill 25ml kapky s ústním aplikátorem

 
Použití:
 

100% přírodní nicméně o to dokonalejší zabiják streptokoků i ostatních bakterií, který využívá především stahující účinky tříslovin extrahovaných z dubu. Ty jsou ve Streptokillu speciálně koncentrovány a dosahují tak naprosto výjimečných protizánětlivých účinků podpořených dalšími obsaženými přírodními extrakty.

Všechny látky obsažené ve Streptokillu jsou 100% přírodní a ani při jejich extrakci nebylo použito žádných syntetických postupů.

Streptokill je lihová tinktura, jejímž základem je alkohol, konkrétně etanol. Ten nejen podporuje vlastnosti do něj extrahovaných látek, ale zároveň je silným a přírodním konzervantem, který dokáže dlouhodobě ochránit vlastnosti Streptokillu.

Účinné látky Streptokillu jsou extrahovány především z dubu a podpořeny kombinací výtažků z pečlivě vybraných bylin nejvyšší kvality. Konkrétně jsou to šalvěj lékařská, řepík lékařský, jitrocel kopinatý, heřmánek pravý, zlatobýl obecný, lopuch větší, levandule lékařská, přeslička rolní, hřebíčkovec vonný a tymián obecný.

Dávkování:

5-20 x denně 2-4 x stříknout na postižena místa v hrdle a polknout, případně možno také naředit v malé skleničce v poměru 1 díl Streptokillu (20 stříknutí = cca 2 ml) + 3 díly vody (kávová lžička = cca 6 ml) vykloktat.

Pokud chceme Streptokill aplikovat do nosu, je třeba ho nejprve naředit, protože aplikace neředěného Streptokillu by byla příliš bolestivá. Nejprve tedy do malé skleničky nastříkejte 1 díl Streptokillu (20 stříknutí = cca 2 ml), pak přidejte 6 dílů vody (kávová lžička = cca 12 ml). Lehněte si na záda a naředěný Streptokill nalijte do nosních dírek (nejjednodušší je to s pomocí injekční stříkačky nebo když naředěný Streptokil nalijete do prázdné lahvičky od již spotřebovaného Streptokillu a aplikujete do nosu pomocí ústního aplikátoru.

Použití Streptokillu ihned při jakémkoliv nepatřičném pocitu v krku je bezpochyby tím nejlepším způsobem jakým může být Streptokill užíván.

Rýma 

Rýma, nebo také zánět sliznice dutiny nosní je velmi běžným onemocněním, kterým někteří lidé trpí i několikrát ročně, zejména v podzimním nebo zimním období. Rýmu způsobují viry (několik desítek druhů, nejčastěji však adenovirus, nebo vir influenzi), ale někdy také různé alergie.

Projevy rýmy:

Rýma se projevuje především výtokem z nosu. Nejdříve je čiré barvy a bývá řidší, ale s přibývajícím časem mění zabarvení i hustotu, což je způsobeno zánětem, který celou sliznici prokrví. Rýmu doprovází i kýchání a zacpaný nos, bolest hlavy i celková únava.

Léčba rýmy:

Rýma se léčí aplikací nosních kapek, které pomáhají udržovat nos průchozí. Doporučuje se klid na lůžku. Pro léčbu rýmy se skvěle hodí STREPTOKILL, který můžeme použít ředěný i neředěný podle příznaků a průběhu rýmy. Při silně zablokovaném nosu je dobré vstříknout Streptokill ve své neředěné formě přímo do nosní dírky pomocí aplikátoru. (Může způsobit velmi silný pocit pálení, který po chvíli odezní). Pro děti je lepší ředit v doporučeném poměru.

V případě alergické rýmy se podávají přípravky k utlumení alergických projevů.

Prevence:

Nejlepší prevence rýmy je otužování a doplňková strava se zvýšeným obsahem vitamínu C.

 

Před použitím čtěte pečlivě příbalovou informaci.

 

 

Další informace o STREPTOkill 25ml kapky s ústním aplikátorem

Výrobce:BIORG EU s.r.o.
Kód výrobku:60014037
Kód EAN:8595143280010
Kód PDK:3226645

Diskuze k výrobku STREPTOkill 25ml kapky s ústním aplikátorem

Dotaz na produkt
Vložením a odesláním dotazu souhlasíte s jeho případným zveřejněním.
Dotaz bude samozřejmě zveřejněn anonymně (bez vašeho jména a emailu).
Pokud se zveřejněním nesouhlasíte, napište přímo do textu - NESOUHLASÍM SE ZVEŘEJNĚNÍM.
 
Vaše osobní data (jméno a email) považujeme za přísně důvěrná a zaručujeme Vám, že nebudou předána dalším osobám ani právním subjektům.
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Váš lékárník
Související produkty
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací najdete zde.