Kariéra

Společnost KHL a.s. hledá

LÉKÁRNICE/LÉKÁRNÍKY do NEMOCNIČNÍ lékárny

Náplň práce:

  • organizace zásobování lůžkových zařízení – zásobování léky,
    vybraným materiálem a IPLP
  • příprava IPLP
  • komunikace s lékovým informačním centrem, shánění i méně dostupných léčivých přípravků (mimořádné dovozy, protilátky atd.)
  • spolupráce na klinických studiích
  • osobní i telefonická interakce s nemocnicemi, komunikace s vrchními sestrami a lékaři

Požadujeme:

  • farmaceutické vzdělání VŠ – vhodné i pro absolventy
  • příjemní vystupování
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • spolupracující kolektiv nemocničního zásobování
  • rozmanitá, pestrá práce, kde stereotyp nemá své místo 😊
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • stálou pracovní dobu bez služeb a víkendů
  • 25 dnů dovolené
  • benefitní kartu Sodexo
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • čtvrtletní odměny

Místo výkonu práce: Náchod

Případné dotazy směřujte na vedoucího nemocniční lékárny
pana Mgr. Josefa Daga Veselého, tel: 731 500 964.

Životopis zasílejte na email: personal@khl.cz

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022