Kariéra

Účetní / všeobecná účetní

Co vás čeká

  • účtování účetních operací při zpracování účetních a daňových dokladů
  • zápis účetních a daňových dokladů (v rozsahu zpracovávané účetní agendy) do účetního software ESO9
  • příprava podkladů (v rozsahu zpracovávané účetní agendy) pro účetní závěrky (měsíční, roční, audit)
  • finanční a pokladní operace
  • administrativní činnost při vedení agendy finanční účtárny a listovních zásilek
  • správa a archivace dokladů finanční účtárny

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • dobrá znalost práce na PC
  • znalost základních účetních operací dle ČÚS pro podnikatele
  • základní znalost práce s kancelářskými programy (MO Word, MO Excel)
  • předchozí praxe finanční účetní
  • min. středoškolské vzdělání
  • bezúhonnost
  • znalost cizích jazyků není vyžadována

Výhodou bude, pokud budete umět

  • znalost práce s účetním softwarem ESO9 výhodou (není podmínkou)

Co vám můžeme nabídnout

  • místo výkonu práce: Královéhradecký kraj
  • pracoviště: Kladská 1065, 500 03 Hradec Králové
  • pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou na 1 rok včetně 3 měsíční zkušební doby
  • možnost prodloužení PP na dobu neurčitou po jednom roce
  • měsíční osobní příplatek od nástupu
  • čtvrtletní odměny

Zaměstnanecké výhody:

  • řádná dovolená v rozsahu 5 týdnů
  • stravenkový paušál
  • finanční benefit na volnočasové aktivity
  • výhodný tarif mobilního telefonu
  • po roce příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • možnost dalšího profesního růstu
  • nástup: ihned nebo dle dohody

Další výhody:

  • práce v malém kolektivu společnosti KHL a.s. v koncernovém uspořádání lékáren a nemocnic Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje a.s.

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Životopis zasílejte na email: personal@khl.cz

Poslední aktualizace: 28. 04. 2022

Společnost KHL a.s. hledá

LÉKÁRNICE/LÉKÁRNÍKY do NEMOCNIČNÍ lékárny

Náplň práce:

  • organizace zásobování lůžkových zařízení – zásobování léky,
    vybraným materiálem a IPLP
  • příprava IPLP
  • komunikace s lékovým informačním centrem, shánění i méně dostupných léčivých přípravků (mimořádné dovozy, protilátky atd.)
  • spolupráce na klinických studiích
  • osobní i telefonická interakce s nemocnicemi, komunikace s vrchními sestrami a lékaři

Požadujeme:

  • farmaceutické vzdělání VŠ – vhodné i pro absolventy
  • příjemní vystupování
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • spolupracující kolektiv nemocničního zásobování
  • rozmanitá, pestrá práce, kde stereotyp nemá své místo 😊
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • stálou pracovní dobu bez služeb a víkendů
  • 25 dnů dovolené
  • benefitní kartu Sodexo
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění

Místo výkonu práce: Náchod

Případné dotazy směřujte na vedoucího nemocniční lékárny
pana Mgr. Josefa Daga Veselého, tel: 731 500 964.