Kariéra

Společnost provozující lékárny ve východočeském kraji hledá:

LÉKÁRNICE/LÉKÁRNÍKY

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

⦁ konzultační činnost s pacienty o jejich zdraví
⦁ výdej léků na recepty (nezaměňujeme) a žádanky ZZ
⦁ prodej volně prodejných LP, potravinových doplňků a léčebné kosmetiky
⦁ příprava IVLP
⦁ administrativa spojená s provozem lékárny
⦁ objednávky léků
⦁ spolupráce na tvorbě sortimentu lékárny

POŽADUJEME:

⦁ farmaceutické vzdělání VŠ – POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY
⦁ příjemné vystupování
⦁ ochotu učit se novým věcem

NABÍZÍME:

⦁ zajímavé platové podmínky
⦁ čtvrtletní prémie
⦁ podporu při dalším vzdělávání
⦁ absolventům nabízíme finanční příspěvek na atestaci
⦁ 5 týdnů dovolené
⦁ stravenky/příspěvek na stravování
⦁ příspěvek na penzijní/životní pojištění
⦁ výhodný tarif u mobilního operátora pro vás a vaše příbuzné
⦁ možnost práce na zkrácený úvazek
⦁ provozní doba bez víkendů

Ozvi se nám, hledáme právě TEBE.

Více informací:

e-mail: personal@khl.cz

telefon: 739 084 691

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost provozující lékárny ve východočeském kraji nabízí:

PRAXI/BRIGÁDU

Jsi studentkou/studentem farmacie a chceš získat zkušenosti v rámci odborné praxe nebo brigády?

CO TĚ ČEKÁ?

⦁ spolupráce při výdeji léků na recepty a žádanky ZZ
⦁ spolupráce na prodeji volně prodejných léčivých přípravků, potravinových doplňků a léčebné kosmetiky
⦁ spolupráce na zajištění administrativy a chodu lékárny
⦁ spolupráce na přípravě IVLP
⦁ spolupráce při objednávání léků

CO TI NESMÍ CHYBĚT?

⦁ ochota učit se novým věcem

NABÍZÍME:

⦁ praxi nebo brigádu, při které získáš potřebné znalosti pro další studium a profesní růst
⦁ možnost praxe i v nemocniční lékárně
⦁ v případě zájmu Ti pomůžeme s diplomovou prací

Kromě zkušeností, které u nás získáš, Tě rádi po dohodě i finančně odměníme. Kontaktujte nás na:

telefon: 739 084 691

Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail