Volně prodejné léky BROMHEXIN 12 BC POR GTT SOL 1X30ML

Bromhexin-12-BC-kapky-KHL
Bromhexin kapky je lék k uvolnění hlenu při onemocněních dýchacích cest s úporným zahleněním.
Běžná cena
81 Kč
Ušetříte
- 26 Kč
55 Kč
Naše cena (s DPH)
Příznaky
Chřipka, Kašel, Nachlazení, Virózy, Zahlenění
Kód výrobku
60004351
Skladem
Doprava od 49 Kč Ceník dopravy >>>
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Popis produktu
  • Příbalový leták
  • Další informace
  • Dotazy

Podrobný popis výrobku BROMHEXIN 12 BC POR GTT SOL 1X30ML

BROMHEXIN 12 BC POR GTT SOL 1X30ML

 
Použití:
 
Bromhexin 12 BC obsahuje bromhexin-hydrochlorid, což je bronchosekretolytikum (lék k uvolnění hlenu při onemocněních dýchacích cest s úporným zahleněním).
 
Bromhexin 12 BC se používá k uvolnění hlenu u akutních a chronických onemocnění průdušek a plic s úporným zahleněním.
 
Bez porady s lékařem se tento přípravek užívá pro léčbu akutních onemocnění dýchacích cest, jako je akutní zánět průdušek.
 
Na doporučení lékaře se tento přípravek užívá pro léčbu chronických onemocnění dýchacích cest, jako je chronický zánět průdušek.
 
Bromhexin 12 BC je určen pro děti od 2 let, dospívající a dospělé.
 
Pokud se do 4 až 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.
 
Složení:
 
Léčivou látkou je bromhexini hydrochloridum. 1 ml roztoku přípravku Bromhexin 12 BC (25 kapek) obsahuje bromhexini hydrochloridum 12 mg. Dalšími složkami jsou bezvodá kyselina citronová, silice máty rolní částečně zbavená mentholu, propylenglykol, čištěná voda.
 
Dávkování:
 
Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.
 
Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
 
Doporučená dávka přípravku:
 
  • Dospělí a dospívající starší 14 let 16–33 kapek 3krát denně (což odpovídá 24–48 mg bromhexin-hydrochloridu denně)
  • Děti a dospívající ve věku 6–14 let a pacienti s hmotností pod 50 kg 16 kapek 3krát denně (což odpovídá 24 mg bromhexin-hydrochloridu denně)
  • Děti ve věku 2–6 let 8 kapek 3krát denně (což odpovídá 12 mg bromhexin-hydrochloridu denně)
 
Způsob podání:
 
Při kapání držte lahvičku dnem vzhůru!
 
Bromhexin 12 BC se obvykle užívá po jídle, pomocí kapacího zařízení.
 
Je vhodné dbát na dostatečný příjem tekutin.
 
Délka užívání:
 
Délka užívání se řídí povahou a závažností onemocnění a měla by být stanovena lékařem, který Vás léčí.
 
Pokud se do 4 až 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.
 
Obvyklá doba léčby přípravkem Bromhexin 12 BC je 7-10 dní.
 
Bez porady s lékařem neužívejte přípravek Bromhexin 12 BC déle než 10 dní.
 
Dlouhodobé užívání přípravku Bromhexin 12 BC u chronických onemocnění je možné pouze po poradě s lékařem.
 
Pokud máte pocit, že účinek přípravku Bromhexin 12 BC je příliš silný nebo příliš slabý, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
 
Před použitím čtěte pozorně příbalovou informaci.

Další informace o BROMHEXIN 12 BC POR GTT SOL 1X30ML

Výrobce:BERLIN CHEMIE
Značka:Bromhexin
Kód výrobku:60004351
Kód EAN:4013054000250
Kód SUKL:12495
Kód PDK:4013054000250

Diskuze k výrobku BROMHEXIN 12 BC POR GTT SOL 1X30ML

Dotaz na produkt
Vložením a odesláním dotazu souhlasíte s jeho případným zveřejněním.
Dotaz bude samozřejmě zveřejněn anonymně (bez vašeho jména a emailu).
Pokud se zveřejněním nesouhlasíte, napište přímo do textu - NESOUHLASÍM SE ZVEŘEJNĚNÍM.
 
Vaše osobní data (jméno a email) považujeme za přísně důvěrná a zaručujeme Vám, že nebudou předána dalším osobám ani právním subjektům.
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Váš lékárník
Související produkty
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací najdete zde.