Doplňky stravy LIFTEA Šalvěj + yzop tob.30

Liftea-šalvěj-yzop-KHL
 • Proti nadměrnému pocení
 • Pomáhá i v klimakteriu
Běžná cena
139 Kč
Ušetříte
- 32 Kč
107 Kč
Naše cena (s DPH)
Příznaky
Menopauza, Pocení
Kód výrobku
60000875
Skladem
Doprava od 49 Kč Ceník dopravy >>>
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
 • Popis produktu
 • Další informace
 • Dotazy

Podrobný popis výrobku LIFTEA Šalvěj + yzop tob.30

LIFTEA Šalvěj + yzop tob.30

Použití:
 
Šalvěj lékařská  je tradiční bylinou známou jako prostředek vhodný k potlačení nadměrného pocení z různých příčin. Méně známé už je, že v kombinaci s další bylinou, kterou je  yzop lékařský , je tento účinek ještě komplexnější. Čistě přírodní doplněk stravy  Liftea Šalvěj + yzop  působí vnitřně, a nejen v místech lokální aplikace, jak je to běžné u antiperspirantů.
 
Potlačte projevy nadměrného pocení
 
Jako prostředek pro potlačení nadměrného pocení dnes běžně používáme deodoranty a antiperspiranty, nebo zvyšujeme intenzitu každodenní hygieny. Jenomže to nemusí stačit. Větší problém míváme v létě. Nepotíme se jen v oblastech, kam se běžně prostředky proti pocení aplikují. Často se nám potí obličej, záda, nohy. U žen trpí i citlivá oblast pod prsy. Právě pro letní měsíce je doplněk stravy  Liftea Šalvěj + yzop  ideálním prostředkem pro vnitřní potlačení nadměrného, ať už denního nebo nočního pocení.
 
Přírodní prostředek proti pocení  Liftea Šalvěj + yzop  je přírodním potravinovým doplňkem, který však umí pomoci i lidem s nadměrnou potivostí, která není způsobena ročním obdobím a vysokými teplotami. Často se jedná o pocení z různých zdravotních příčin, často o pocení nervového původu, plynoucí třeba ze stresu či nadměrného psychického zatížení plynoucího např. z aktuálních životních situací.
 
Liftea Šalvěj + yzop  je prostředek proti pocení, který neblokuje funkci potních žláz v místě aplikace, ale působí komplexně, nenávykově a doporučuje se k dlouhodobému užívání, ať už sezonnímu (léto), nebo pro dlouhodobé zlepšení života bez nepříjemného pocení.
 
Složení a dávkování:
 
Šalvěj lékařská,  Salvia officinalis : 214 mg
Yzop lékařský,  Hyssopus officinalis : 50 mg
Doporučená denní dávka:  1–3 tablety denně
 
Komu je přípravek určen:
 
 • Přípravek je vhodný pro ženy a muže trpící nadměrnou potivostí.
 • Pomáhá při nadměrném pocení v létě, ale i při nadměrném pocení způsobeném jinými zdravotními obtížemi, např. genetickými, při onemocnění štítné žlázy (její zvýšená funkce), při cukrovce apod.
 • Lze jej úspěšně použít pro potlačení pocení způsobeného stresem či jinými psychickými obtížemi.
 • Je vhodný při pocení v období puberty.
 • Pomáhá v klimakteriu.
 • Hodí se při návalech horka i při menstruaci.
 • Pomáhá rovněž při onemocnění jater a žlučníku.
 • Mohou jej užívat lidé s bezlepkovou dietou i diabetici.
 • Přípravek není určen pro děti do 3 let. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy.
 
Byliny a účinné látky:
 
Šalvěj lékařská (Salvia officinalis)
 
Šalvěj lékařská má v moderním lidovém léčitelství několik oblastí využití. V přípravku  Liftea Šalvěj + yzop  se využívá zejména jako antihydrotikum, tedy bylina omezující pocení. Šalvěj lékařská obsahuje až tři procenta silic. Hlavní je thujon, dále pak kafr, cineol, borneol a další terpenické sloučeniny. Důležitou složkou šalvěje jsou pak i flavonoidy, třísloviny, kyselina rozmarýnová, látky podobné ženskému hormonu estrogenu a diterpenické hořčiny, z nichž například pikrosavin vykazuje antibakteriální účinky.
 
Kromě prokazatelných účinků proti pocení tak šalvěj lékařská funguje díky svým protizánětlivým účinkům i jako podpůrný prostředek při infekcích, při léčbě střevních problémů, angín či zánětech močových cest. Dříve byla hojně využívaná při gynekologických obtížích. Bývá součástí detoxikačních kúr pročišťujících organismus, zejména pokud jde o kúry související s řešením problémů po konzumaci nezdravých a trávicí systém zatěžujících jídel. Napomáhá při redukčních dietách i únavovému syndromu.
 
Yzop lékařský (Hyssopus officinalis)
 
Yzop je léčivkou, která se dnes díky svému atraktivnímu vzhledu často pěstuje spíše jako okrasná trvalka. Jako léčivka se yzop lékařský velice často kombinuje právě se šalvějí lékařskou pro posílení jejího účinku v několika oblastech působení. Jednou z nich je potlačení nadměrného pocení, ale i v různých kloktadlech na záněty hrdla a ústní dutiny. Yzop obsahuje podobně jako šalvěj lékařská silice, především pinény, dále pak třísloviny, hořčiny a flavonoidy. Pro přírodní léčitelství je zajímavý i pro potlačení plynatosti, ulevuje při zánětech v krku, při bolestivé menstruaci, odpuzuje střevní parazity a bývá doporučován i díky svým posilujícím účinkům na celý organismus. Často se doporučuje jako elixír vitality pro starší lidi.

Další informace o LIFTEA Šalvěj + yzop tob.30

Výrobce:BIOMEDICA
Kód výrobku:60000875
Kód EAN:8594002391256
Kód PDK:8594002391256

Diskuze k výrobku LIFTEA Šalvěj + yzop tob.30

Dotaz na produkt
Vložením a odesláním dotazu souhlasíte s jeho případným zveřejněním.
Dotaz bude samozřejmě zveřejněn anonymně (bez vašeho jména a emailu).
Pokud se zveřejněním nesouhlasíte, napište přímo do textu - NESOUHLASÍM SE ZVEŘEJNĚNÍM.
 
Vaše osobní data (jméno a email) považujeme za přísně důvěrná a zaručujeme Vám, že nebudou předána dalším osobám ani právním subjektům.
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Váš lékárník
Související produkty
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací najdete zde.