Volně prodejné léky APO - Ibuprofen 400 mg por tbl flm 100 x 400 mg

Apo-ibuprofen-100-tbl-KHL.jpg
Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen.
 
 
Běžná cena
144 Kč
Ušetříte
- 45 Kč
99 Kč
Naše cena (s DPH)
Příznaky
Akutní úleva od bolesti, Bolest, Menstruační potíže, Nachlazení
Kód výrobku
60001783
Skladem
Doprava od 49 Kč Ceník dopravy >>>
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Popis produktu
  • Příbalový leták
  • Další informace
  • Dotazy

Podrobný popis výrobku APO-IBUPROFEN 400 MG POR TBL FLM 100 X 400 MG

APO - Ibuprofen 100 x 400 mg tablety

 
Každý z nás ji určitě zažil. Bolest je varovným signálem k obraně organismu proti všem nepříznivým vlivům. Bolest však nemusí být jen signálem, že se děje něco špatného. Bolest je i nemocí! Bolest k životu patří – nemusíte ji však snášet. Pokud budete svou bolest řešit, zajistíte si klidný spánek, tělesnou aktivitu bez problémů. Kvalita vašeho života se zvýší.
 
Pokud trvá hodiny až dny, má náhlý začátek a netrvá déle než jeden měsíc máte akutní bolest. Pokud vaše bolest trvá tři i více měsíců jedná se o chronickou bolest.
 
Kanadský ibuprofen

Základem kanadského receptu na bolest je jedna z nejbezpečnějších a léty prověřených účinných látek Ibuprofen.

Jedinečná technologie výroby a dokonalá kombinace pomocných látek však teprve dělá z kanadského Apo-Ibuprofenu skutečně objevný lék, který přináší úlevu od bolesti hlavy, zubů, kloubů, zad i menstruační bolesti. Snižuje horečku a tlumí projevy zánětu.

Dávkování:

Dospělí a dospívající (věkový rozsah 12 až 18 let) užívají obvykle 1 potahovanou tabletu APO-IBUPROFEN 400 mg 3krát denně, a to 1 potahovanou tabletu jednorázově nebo podle potřeby, nejvýše 3 potahované tablety denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny. Bez doporučení lékaře nesmí být překročena dávka 1200 mg ibuprofenu za den.

Vždy po jídle, pokud je vaše bolest hlavy, zubů, kloubů nebo zad nesnesitelná nebo pokud se Vám zvýší tělesná teplota. Bez porady s lékařem můžete užívat i při zánětech nebo při sportovních a jiných poraněních.  

Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.
Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.
  • Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.
  • Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.
  • Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4.
  • Pokud se do 3-5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.
 
 

Další informace o APO-IBUPROFEN 400 MG POR TBL FLM 100 X 400 MG

Výrobce:APOTEX
Značka:Apo
Charakteristika:Léčivý přípravek
Kód výrobku:60001783
Kód EAN:8594158130723
Kód SUKL:125526
Kód PDK:8594158130723
Farmakoterapeutická skupina:Protizánětlivá a protirevmatická léčiva (ATC: M01AE01)

Diskuze k výrobku APO-IBUPROFEN 400 MG POR TBL FLM 100 X 400 MG

Dotaz na produkt
Vložením a odesláním dotazu souhlasíte s jeho případným zveřejněním.
Dotaz bude samozřejmě zveřejněn anonymně (bez vašeho jména a emailu).
Pokud se zveřejněním nesouhlasíte, napište přímo do textu - NESOUHLASÍM SE ZVEŘEJNĚNÍM.
 
Vaše osobní data (jméno a email) považujeme za přísně důvěrná a zaručujeme Vám, že nebudou předána dalším osobám ani právním subjektům.
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Váš lékárník
Související produkty
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací najdete zde.